Dnia 11 grudnia 2016 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Rodzinnego Centrum Rozrywki „Fabryka Uśmiechu” w Częstochowie. W wycieczce wzięło udział 30 dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką nauczycieli: p. Ilony, p. Małgorzaty, p. Anety oraz p. Ewy. W wycieczce uczestniczyli również rodzice w roli opiekunów.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z grup przedszkolnych. Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na górze konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych „skakańców”, armatek na piłeczki i automatów. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z kącika malucha. Był tam przygotowany słodki poczęstunek dla dzieci. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem.

Wyjazd do centrum rozrywki wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonych zabawach.

imag0583imag0584imag0585imag0586imag0588 imag0593imag0595imag0596imag0600imag0601

You may also like

Szlachetna Paczka
Ognisko Patriotyzmu
Dzień Nauczyciela

Sekretariat1