„Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi..”- J. Paweł II Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi: Uczniów i ich Rodziców, Nauczycieli, udało nam się zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny. W sumie na naszą Paczkę złożyło się 14 kartonów zapełnionych żywnością, środkami czystości, odzieżą, butami, pościelą oraz artykułami szkolnymi, Pieniądze zebrane do skarbonki w całości zostały wydane na zakup telewizora. Każde DOBRO uczynione przez nas dzisiaj – kiedyś do nas wróci. Niech ono owocuje.   Relacje z przekazania paczki
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Podczas wręczania paczek w domu była Pani Aleksandra wraz z synkiem Błażejem. Kiedy zaczęliśmy wnosić paczki Pani Aleksandra się popłakała i nie wierzyła, w to co się dzieje. Było widać w niej pozytywne emocje. Serdecznie wszystkim podziękowała i wyściskała każdego z osobna. Błażej podczas rozpakowywania paczek bardzo się cieszył z każdej rzeczy, którą zobaczył. Słodycze czy zabawki, które otrzymał od razu zaniósł do swojego pokoju. Cieszył się również z telewizora, o którym marzył. Mówił, ze teraz będzie mógł oglądać swoje ulubione bajki. Po rozpakowaniu prezentów na prośbę Pani Aleksandry stanął na środku pokoju i z uśmiechem na twarzy grzecznie wszystkim podziękował. Później Pani Aleksandra uściskała zarówno darczyńców jak i wszystkich wolontariuszy i jeszcze raz podziękowała za to, że podarowaliśmy im tyle radości.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Dziękuję za pomoc i wsparcie dla rodziny, która naprawdę potrzebowała naszej pomocy. To, że udało się nam podarować im nie tylko rzeczy materialne, ale i dużo pozytywnych emocji jest na pewno bardzo ważne na przyszłość. Jestem szczęśliwy, że mogliśmy wspólnie stworzyć coś dobrego i wykorzystać potencjał, który mamy w sobie. Jestem przekonany, że to nie ostatnia nasza wspólna akcja. Do zobaczenia za rok.
 

You may also like

Tak płyną wakacyjne dni w naszym przedszkolu…
Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
Pozaszkolne sukcesy sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Sekretariat1