I miejsce… po raz trzeci!!!

Kolejny raz reprezentanci naszej szkoły zanotowali świetny wynik w zawodach sportowych. Tym razem nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni w IV Spartakiadzie szkół podstawowych, która odbyła się 23 lutego 2017 roku w Publicznym Gimnazjum SPSK w Wieluniu.

Do rywalizacji stanęły 4 szkoły podstawowe: z Czernic, Kadłuba, Drobnic i Wierzbia. W programie zawodów organizatorzy przewidzieli wiele konkurencji indywidualnych i zespołowych, z których suma punktów miała wyłonić zwycięzców.

Już pierwsza konkurencja – wyścig z założeniem i przekazaniem koszulki – pokazała, iż rywalizacja będzie bardzo zacięta i na wysokim poziomie. Do samego końca nie było wiadomo, która szkoła zwycięży. Nasi uczniowie świetnie radzili sobie w konkurencjach zespołowych, natomiast nieco słabiej w konkurencjach indywidualnych. Jednakże ostatecznie okazało się, iż uczniowie naszej szkoły wygrali te zawody z przewagą tylko 3 punktów nad drugą w kolejności szkołą z Kadłuba. Kolejne miejsca zajęły: III m-ce SP Drobnice,

IV m-ce SP Czernice.

Sukces naszych reprezentantów jest tym większy, iż podtrzymali oni świetną passę szkoły w tych zawodach, wygrywając je po raz TRZECI Z RZĘDU !!!

Zwycięzcy, z rąk Pani Dyrektor Marzeny Kowalskiej, otrzymali puchar, dyplom oraz pamiątkowe medale.

Reprezentację naszej szkoły stanowili: Monika Gmyrek, Paulina Gmyrek, Karolina Bukowiec, Maria Szymańska, Radosław Jabłoński, Jakub Jabłoński, Mateusz Pietras i Szymon Poniewiera.

   

You may also like

Festiwal piosenki Patriotycznej
Ognisko Patriotyzmu
Wycieczka do Auschwitz-Birkenau

Sekretariat1