Lista nauczycieli Przedszkola, Publicznej Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy SPSK w Wierzbiu im. Św Jadwigi Królowej

Rok szkolny 2019/2020

  • mgr inż. Błasiak Jacek – dyrektor szkoły, religia
  • mgr Gońda-Nowak Karolina – wicedyrektor szkoły, wychowawca kl. II, V, przyroda, biologia
  • mgr Małgorzata Irach – wicedyrektor szkoły PDP, wychowawca klasy II PDP, wychowawca klasy VI, informatyka, integracja sensoryczna, nauka programowania
  • mgr Panowicz Joanna– rewalidacja
  • mgr Matyska Aneta– wychowawca grupy w przedszkolu
  • mgr Rutka Justyna – wychowawca grupy w przedszkolu
  • mgr Kubacka Małgorzata– edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III
  • mgr Wiatr Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I
  • mgr Trzebski Adam – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VII, opiekun w busie,
  • mgr Gancarek Ewa – język niemiecki, język angielski, język angielski w przedszkolu, wychowawca kl. VIII a, VIII b
  • mgr Orzeszyna Lidia – język polski, wychowawca. kl. VIII, nauczyciel współorganizujący kształcenie, oligofrenopedagog
  • mgr Ewelina Lach – Langner – historia,  plastyka, nauczyciel współorganizujący
  • mgr Błoński Dariusz – religia
  • mgr Gryga Zofia – geografia
  • mgr Olek Beata –  logopeda, nauczyciel przedszkola, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • mgr Pyra Ewa – chemia
  • mgr Kubacki Dariusz – fizyka
  • mgr Czernielewska Beata – język polski, wiedza o społeczeństwie, oligofrenopedagog
  • mgr Kupiec Justyna – wychowanie fizyczne
  • mgr Kulig Iwona – nauczyciel współorganizujący kształcenie, oligofrenopedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • mgr Młynarczyk Zbigniew – technika
  • Wyrębak Rafał– nauczyciel PDP, pedagog, doradztwo zawodowe
  • mgr Morawiak Maria – bibliotekarz, język polski
  • mgr Stolarczyk Aleksandra – wychowawca grupy w przedszkolu, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Wiatr Danuta – opiekun w busie
  • mgr Wyrwas Ewa – matematyka
  • Majtyka Jagoda– muzyka, zajęcia świetlicowe
  • Chałupka Martyna– nauczyciel współorganizujący
  • mgr Stronczyński Ryszard– wychowanie fizyczne w PDP
  • mgr Skonieczka-Gajda Barbara– rehabilitant-fizjoterapeuta, zajęcia gimnastyki korekcyjnej
  • mgr Matyjas Krzysztof– edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Kansy-Kucharz Krystyna– pielęgniarka szkolna
  • mgr Zofia Pawelec– naucyzciel wspomagający
  • mgr Anna Świątek– nauczyciel wspomagający
  • mgr Anna Mucha– nauczyciel wspomagający
  • Mateusz Chałupka – sekretarz
  • mgr Beata Matuszczyk – język angielski, nauczyciel współorganizujący