Lista nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy SPSK w Wierzbiu im. Św Jadwigi Królowej

Rok szkolny 2019/2020

  • mgr inż. Błasiak Jacek – dyrektor szkoły, religia
  • mgr Gońda-Nowak Karolina – wicedyrektor szkoły, wychowawca kl. III, przyroda, biologia
  • mgr Panowicz Joanna– sekretarka
  • mgr Matyska Aneta– wychowawca grupy w przedszkolu
  • mgr Rutka Justyna – wychowawca grupy w przedszkolu
  • mgr Kubacka Małgorzata– wychowawca klasy I
  • mgr Wiatr Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II
  • mgr Trzebski Adam – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. V, opiekun w busie
  • mgr Gancarek Ewa – język angielski, język angielski w przedszkolu, wychowawca kl. VI
  • mgr Orzeszyna Lidia – język polski, wychowawca. kl. VII, nauczyciel współorganizujący kształcenie, oligofrenopedagog
  • mgr Ewelina Lach – Langner – historia,  plastyka, nauczyciel współorganizujący, terapia    zajęciowa
  • mgr Błoński Dariusz – religia
  • mgr Gryga Zofia – geografia
  • mgr Olek Beata –  logopeda, nauczyciel przedszkola, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • mgr Pyra Ewa – chemia
  • mgr Kubacki Dariusz – fizyka
  • mgr Czernielewska Beata – język polski, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy VIII, oligofrenopedagog
  • mgr Kupiec Justyna – wychowanie fizyczne
  • mgr Kulig Iwona – nauczyciel współorganizujący kształcenie, oligofrenopedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • mgr Marciniak Anna – zajęcia świetlicowe
  • mgr Młynarczyk Zbigniew – technika
  • mgr Małgorzata Irach– wychowawca klasy IV, informatyka, integracja sensoryczna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauka programowania
  •  Wyrębak Rafał– nauczyciel PDP, pedagog, doradztwo zawodowe
  • mgr Morawiak Maria – bibliotekarz, język polski
  • mgr Stolarczyk Aleksandra – wychowawca grupy w przedszkolu
  • mgr Piec Halina – opiekun w busie
  • Wiatr Danuta – opiekun w busie
  • mgr Wyrwas Ewa – matematyka
  • Bociąga Monika – język niemiecki
  • mgr Zatoń Edyta– historia, wychowanie przedszkolne
  • Majtyka Jagoda– muzyka, zajęcia świetlicowe
  • mgr Stronczyński Ryszard– wychowanie fizyczne w PDP
  • mgr Błasiak Lidia– wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Skonieczka-Gajda Barbara– rehabilitant-fizjoterapeuta, zajęcia gimnastyki korekcyjnej
  • mgr Wiktorek Katarzyna– psycholog szkolny
  • mgr Borgul Magdalena– psycholog szkolny
  • mgr Matyjas Krzysztof– edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Kansy-Kucharz Krystyna– pielęgniarka szkolna