Świętego Józefa zdjęcia

19 marca obchodziliśmy uroczystość świętego Józefa. Tak jak Jezus jest dla Józefa największą chwałą tak Józef dla Jezusa jest ojcem przybranym, opiekunem, stróżem, wychowawcą. Któż zliczy te troski ojcowskie, którymi otaczał Dziecię Jezus? Kto pojmie cierpienia duszy, jakie przeżywał w tych troskach? Jezus, Syn Boży, zawdzięcza Józefowi ocalenie od śmierci z ręki Heroda, opiekę i życie podczas pobytu w Egipcie, wychowanie i naukę w Nazarecie. Co najlepszego czyni miłość ojca dla dzieci, to Józef czynił dla Syna Bożego, co dobry rodzic daje synowi, to św. Józef dał Dzieciątku.

Z tej okazji nasi uczniowie pod kierownictwem pani Anny Świątek występem artystycznym podziękowali także swoim ojcom i opiekunom za to, że są i otaczają ich miłością. W tym dniu każde dziecko mogło miło spędzić czas na zabawie ze swym tatą, wujkiem bądź dziadkiem. Na naszych gości czekało mnóstwo zabaw i ciekawych zadań do wykonania, między innymi: robienie sałatki owocowej, pokaz mody, lepienie z masy solnej, rysowanie portretów oraz nauka tańca „Belgijka”.

Po jakże emocjonujących wrażeniach każdy uczestnik został zaproszony na kawę, herbatę, ciasteczko czy sałatkę owocową. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na naszą uroczystość i ten wyjątkowy dzień spędzili razem z nami.

Dziękuję także wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji tego dnia.

You may also like

Szlachetna Paczka
Projekt „English Binds People Together”
Międzyszkolny konkurs Insta.ling

Sekretariat1