I Bus

Pani Halina Piec

Przywóz dzieci do szkoły:

Rudniki :6:55

Dalachów 7:05

Strugi7:12

Jajczaki 7:15

Przycłapy 7:20

Mierzyce(Kotala – przystanek) 7:23

Łaszew (Wcisło)- 7:24

Łaszew (Stochniałek)-7:26

Bieniec (Sklep)-7:30

Bieniec przystanek- 7:32

Pątnów(Jastrzębska)- 7:40

Grębień (przystanek)-7:42

Wierzbie Szkoła- 7:52

 

Odwozy:

I Kurs-14:10

Wierzbie(Koziołki)-14:12

Sołtysy – przystanek 14:14

Sołtysy – Gajda 14:15

Józefów- przystanek 14:20

Wierzbie szkoła 14:25

 

II kurs -14:28

Wierzbie- szkoła 14:28

Grębień(przystanek Błaszczak) 14:35

Pątnów(Jastrzębska) 14:36

Bieniec (przystanek) 14:44

Bieniec(sklep) 14:46

Łaszew (Wcisło) 14:52

Mierzyce (Kotala-przystanek) – 14:53

Przycłapy-14:56

Jajczaki-15:01

Strugi -15:03

Rudniki 15:20

 

Lista dzieci przy odwozach:

I kurs :

Koziołek Piotr, Koziołek Bartek, Koziołek Alicja, Struzik Maja, Struzik Julia, Struzik Amelia, Gajda Mateusz, Gajda Dawid, Smugowska Zuzia, Borecka Lena, Moczygęba Patryk, Moczygęba Adrian, Rzepka Kaja, Rzepka Patrycja, Rzepka Klaudia.

II kurs

Błaszczak Sandra, Błaszczak Kacper, Kalemba Marta, Bogdała Patryk, Jastrzębska Kamila, Konieczny Jakub, Mencfel Mateusz, Matusiak Kamil, Kulig Jakub, Węzik K, Stochniałek Marcel, Wcisło Marcin, Jańczak Szymon, Czerniak Klaudia, Cieśla Kamil, Grajoszek Kacper, Pietrzak Karol.

 

II BUS

Paweł Wiatr

Przywóz dzieci do szkoły

 

I tura

Dalachów(koło Pani Kubackiej) 6:55

Kowale(wieluńska przystanek) 7:14

Sołtysy(przystanek koło Pana Mrozka)7:21

Wierzbie Szkoła 7:25

II tura

Grębień (szkoła)7:33

Trajków(przystanek obok krzyża) 7:35

Józefów7:37

Wierzbie Szkoła 7:42

III tura

Ożarów (muzeum)7:47

Ożarów(Krzak Konrad)7:50

Wierzbie Szkoła 7:57

 

Lista dzieci:

Dalachów (Kinga Kubacka, Magda Kubacka, Marysia Kubacka, Martyna Pecyna);

Kowale (wieluńska)(Kubacki Krzysztof, Szukała Michał, Szukała Szymon ,Borkowska Dominika, Borkowska Dorota, Białek Dawid)

Sołtysy: Struzik Amelia, Struzik Julia, Struzik Maja, Struzik Daria, Struzik Karolina, Bakalarczyk Julia, Stolarczyk Max

Grębień szkoła: Franciszek Wujec, Marcelina Lenik, Michnik Jakub, Dąbrowska Zofia, Dąbrowska Lena

Trajków: Szewczyk Jakub, Krawczyk Anna, Krawczyk Magda

Józefów:Borecka Lena, Moczygęba Patryk, Moczygęba Adrian, Rzepka Kaja, Rzepka Patrycja, Rzepka Klaudia.

Ożarów: Krzak Konrad, Makles Sebastian, MamzerOliwier, Mamzer Dominik, Mamzer Zuzia, Matuszek Kacper, Matuszek Piotr

 

Odwóz

I tura

Wierzbie – Szkoła(zbiórka) 14:15

Ożarów(muzeum 14:32

Ożarów (Krzak Konrad)- 14:35

Trajków 14:40

Grębień(szkoła) 14:42

Wierzbie Szkoła 14:47

II tura

Sołtysy(koło Pana Mrozka):14:52

Kowale(wieluńska):15:00

Dalachów (przystanek koło Pani Kubackiej15:12

Lista dzieci przy odwozie:

Ożarów: Krzak Konrad, Makles Sebastian, MamzerOliwier, Mamzer Dominik, Mamzer Zuzia, Matuszek Kacper, Matuszek Piotr

Grębień szkoła: Franciszek Wujec, Marcelina Lenik, Michnik Jakub, Dąbrowska Zofia, Dąbrowska Lena

Trajków: Szewczyk Jakub, Krawczyk Anna, Krawczyk Magda

Sołtysy(koło Pana Mrozka): Struzik Daria, Struzik Karolina, Bakalarczyk Julia, Stolarczyk Maxiu

Kowale (wieluńska)(Kubacki Krzysztof, Szukała Michał, Szukała Szymon ,Borkowska Dominika, Borkowska Dorota, Białek Dawid

Dalachów (Kinga Kubacka, Magda Kubacka, Marysia Kubacka, Martyna Pecyna);

 

III Bus

Pani Agieszka Kowalczyk

Przywóz do szkoły

I tura

Praszka-rynek 7:15

Przedmość 7:22

Kowale(Ożarowska)7:27

Wierzbie Szkoła 7:34

II tura

Gaszyn 7:44

Popowice7:47

Wierzbie Szkoła 7:50

III tura

Wierzbie (Koziołki)-7:53

Sołtysy (Gajda)-7:55

Wierzbie Szkoła 7:58

 

Lista osób:

Praszka –Koj Magda

Przedmość-Zgaja Natalia

Kowale ożarowska- Nowak Patryk, Bryja Krzysztof, Żłobińska Sandra, Żłobiński Dawid

Gaszyn: Molski Adrian, Molski, nauczyciel Pani Rózga

Popowice Jabłoński Jakub

Wierzbie: Koziołek Piotr, Koziołek Bartek, Koziołek Alicja,

Sołtysy : Gajda Dawid , Gajda Mateusz, Smugowska Zuzia

Odwóz

14:25 zbiórka pod szkołą

I tura

Popowice: 14:35

Gaszyn:14:38

Wierzbie Szkoła 14:45

II tura

Kowale ożarowska:14:56

Przedmość 15:01

Praszka 15:07

Lista dzieci:

Gaszyn: Molski Adrian, Molski, nauczyciel Pani Rózga

Popowice Jabłoński Jakub

Praszka –Koj Magda

Przedmość-Zgaja Natalia

Kowale ożarowska- Nowak Patryk, Bryja Krzysztof, Żłobińska Sandra, Żłobiński Dawid